Як на смартфоні завантажити музику з YouTube

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Відеохостинг YouTube не дозволяє завантажувати контент на диск. Завжди є ризик, що доступні сьогодні улюблені треки можуть заблокувати завтра. Найкращий вихід – скачати треки у пам’ять свого телефону, щоб їх можна було слухати навіть без доступу до інтернету.

Щоб завантажити музику з YouTube на Android, необхідно дозволити інсталяцію програм із невідомих джерел. Ці додатки порушують правила Google, тому власне і недоступні в магазині Google Play. Інсталюйте одну з популярних утиліт: Snaptube, VidMate, YMusic. Для завантаження контенту на диск необхідно в ній вказати посилання на відео. Далі залишається обрати формат аудіо та якість запису.

Для скачування треку на iPhone потрібно скористатися додатками «Швидкі команди» – встановити «Швидкі команди» з App Store та завантажити швидку команду Media Grabber. Після інсталяції плагіну треба відкрити потрібне відео на YouTube у браузері або фірмовому додатку цього відеохостингу. Потім натиснути «Поділитися» та обрати «Швидкі команди», де вказати Media Grabber. Після цього потрібно обрати формат завантаження m4a та зберегти файл у галерею.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter