Уперше з алгоритмом уклали контракт…наче він звичайний музикант

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Уперше з алгоритмом уклали контракт…наче він звичайний музикант

Warner Music уклала перший в історії контракт про співпрацю зі штучним інтелектом Endel.
Додаток Endel створив німецький програміст Олег Ставицький. Його програма генерує персоналізовані музичні файли для користувачів залежно від їхнього настрою – розслабитися, сфокусуватися тощо. Офіційно розробники називають Endel «кросплатформеною аудіоекосистемою». При «написанні» треків алгоритм враховує пульс, місцезнаходження користувача, а також погоду за вікном і час доби, що дозволяє створювати дійсно унікальні композиції.

Скористатися додатком сьогодні можна на «розумних» колонках Amazon Echo, а також смартфонах Android та iOS. Програма бере деякі параметри поточного середовища, наприклад, час доби й погоду і створює на їх основі звуки. Уже доступні п’ять її альбомів: «Чиста ніч», «Дощова ніч», «Хмарний полудень», «Хмарна ніч», «Туманний ранок».

Згідно з умовами договору, Endel до кінця року повинен надати 20 музичних альбомів, із яких на сьогодні готові 5 (в основному для розслаблення). На переконання автора алгоритму, записані треки сподобаються користувачам не менше, ніж створені індивідуально. У Warner Music вважають, що музика Endel допомагатиме нейтралізувати дратівливість і підвищить настрій слухачів.
Програма Endel використовує параметри поточного середовища і створює на їх основі звуки. Уже доступно п’ять її альбомів
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter