Як приховати «моноброву» свого смартфона

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Маловідома компанія «Essentials» у своєму першому та єдиному телефоні запровадила дизайнерське рішення, яке почала копіювати вся індустрія, включаючи «Apple», «Asus», «Huawei», «Leagoo» та «LG». Йдеться про «моноброву» – виріз у екрані, в якому розташовуються динамік, фронтальна камера і датчики. Якщо ви придбали подібний девайс, але дизайн вам не сподобався, його можна приховати.

Приховати «моноброву» на iPhone можна, використавши спеціальні шпалери з темним рядком угорі. Його ширина повинна дорівнювати висоті клаптиків екрану зліва та справа від «моноброви». Створити подібне зображення можна у будь-якому графічному редакторі або пошукати вже готове в інтернеті. Цей спосіб дозволяє приховати фронтальний модуль iPhone X на екрані блокування та робочому столі.

На Android зробити виріз менш помітним можна за допомогою додатка Nacho Notch, доступного у Google Play. Як і рішення для iPhone X, він зафарбовує чорним кольором ділянки по обидва боки від «моноброви», щоб візуально вона була невидимою. На відміну від опції для смартфона «Apple», утиліта Nacho Notch функціонує майже в будь-якому додатку Android.