Мобільні ігри — вже майже половина ринку всіх відеоігор

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Згідно з даними дослідження американської компанії Newzoo обсяг світового ринку відеоігор минулого року склав $148,8 млрд, при цьому 46% припали на мобільні ігри. Це дещо менше за показники попереднього періоду, коли ринок мобільних ігор становив 51% від загального обсягу придбаних ігор. Слід зазначити, що ринок мобільних ігор продовжує зростати, хоча й дещо уповільненими темпами. У 2017 році він збільшився на 23,3%, у 2018 році – на 12,8%, а в 2019 всього на 9,7%. У Newzoo очікують, що у наступні три роки ринок мобільних ігор зросте ще на 11,2%, сягнувши до 2022 року позначки у $96,3 млрд.
Серед пристроїв, користувачі яких віддають перевагу мобільним іграм, домінують смартфони. Вони зайняли 39% від усіх ігрових платформ загалом, водночас на планшети припадає лише 9%.
Основними регіонами, де найактивніше купують мобільні ігри, є Японія, Південна Корея та Північна Америка. Експерти очікують, що драйверами майбутнього зростання стануть країни, де розширюватиметься доступ до мобільного інтернету, передусім це країни Близького Сходу, Латинська Америка, Індія та Південно-Східна Азія. Найбільше зростання ринку, стверджують аналітики Newzoo, стримує поточна бізнес модель розповсюдження мобільних ігор, коли значна їх частина є безкоштовною. На їх думку, користувачів, які звикли отримувати безкоштовно мобільні ігри, надто складно переконати, що за них потрібно платити.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter