Більше 1000 заявок надійшло на оформлення Mobile ID від клієнтів Vodafone

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Більше 1000 заявок надійшло на оформлення Mobile ID від клієнтів Vodafone

Фахівцям Vodafone надійшло на сьогоднішній день більше 1000 заявок від клієнтів на підключення послуги Mobile ID. Перші 100 українців отримали «мобільні паспорти» безкоштовно в рамках проекту Vodafone Smart City Kharkiv.

«Попит на Mobile ID свідчить про те, що українці готові до використання нових технологій у повсякденному житті. Особливо тих, які спрощують процес отримання адміністративних послуг. Найбільшою популярністю наші «мобільні паспорти» сьогодні користуються серед малого та середнього бізнесу. Впевнені, що з ростом кількості доступних сервісів послуга стане масовою»,

– зазначила Юлія Яхнівська, керівник проекту Mobile ID в Vodafone Україна.

Вперше послуга цифрової ідентифікації особистості Mobile ID була запущена в комерційну експлуатацію в серпні 2018 року – клієнти Vodafone в Україні змогли отримувати електронні послуги шляхом віддаленої ідентифікації, а також користуватися електронним цифровим підписом за допомогою мобільного телефону, яка є юридично значимим аналогом власноручного підпису власника. Послуга діє по всій Україні. Придбати спеціалізовану карту з Mobile ID можна в магазинах Vodafone в Києві і Харкові, а найближчим часом – у всіх великих містах України.

Mobile ID від Vodafone Україна інтегрована в системи електронного документообігу, міські портали і державні сервіси, які будуть працювати з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації (Gov ID). Ще понад 100 різних сервісів для приватних користувачів і бізнесу знаходяться в процесі інтеграції технології Mobile ID. Серед них банки, електронні платформи медичних послуг для населення, різні системи електронного документообігу та подання фінансової звітності.

Крім високого рівня мобільності та зручності, одним з головних переваг Mobile ID послуг є безпека особистих даних користувача. Для цього компанія Vodafone використовує сертифіковане рішення, всі компоненти якого пройшли державну експертизу. Це один з найбезпечніших двофазних процесів аутентифікації в світі.

Ще один рівень безпеки забезпечується за рахунок застосування SIM-карт нового покоління, які необхідні для використання Mobile ID послуги. SIM-карта в даному випадку виступає в якості захищеного носія інформації. Всі операції шифрування виконуються в захищеній області пам’яті такої карти, і до неї не має доступу навіть операційна система мобільного пристрою. Секретну інформацію неможливо видалити або скопіювати на інший носій. Крім того, дані користувача в повному обсязі не зберігається в одному із сегментів системи. При втраті і блокування картки послуга Mobile ID автоматично блокується.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter