Як знайти загублений смартфон за допомогою Google

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Як знайти загублений смартфон за допомогою Google

У разі якщо ви не можете знайти свій телефон, спробуйте штатні інструменти його пошуку.

Якщо у вас смартфон на базі Android, перейдіть із комп’ютера, на якому виконано вхід у ваш акаунт Google, за адресою https://www.google.com/android/find . Там ви побачите список ваших пристроїв і зможете переглянути приблизне місцезнаходження вашого телефону, мережу, до якої він підключений, та коли останнього разу був онлайн. Через цей інструмент на загубленому пристрої можна увімкнути дзвінок і за допомогою звуку шукати загублену річ. Він лунатиме навіть у тому випадку, якщо на телефоні активовано беззвучний режим чи режим вібро. Через цей інструмент також можна віддалено заблокувати пристрій і вийти з облікового запису (у сервісі пошуку він все одно продовжить відображатися), вивести на екран повідомлення з власними контактами для тих, хто знайшов телефон, а також стерти дані з пристрою.

Інструмент спрацює коректно, якщо на смартфоні будуть увімкнені геодані, видимість у Google Play, а також активована сама функція «Знайти пристрій». Якщо ці вимоги не виконані, пошук пристрою може працювати некоректно.

Якщо ж комп’ютера поруч не виявиться, тоді на будь-якому іншому пристрої з Android завантажте фірмовий додаток Google «Знайти пристрій» (Find My Device), і виконайте у нього вхід у гостьовому режимі – просто введіть свою електронну адресу і пароль від акаунту Google. Після цього вам стануть доступні описані вище інструменти.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter