“Лопати” з вісьмома ядрами — найпопулярніші смартфони

Аналітики відомого сервісу тестування продуктивності пристроїв Antutu поділилися статистикою за останній квартал 2019 року. Одна з несподіванок — це те, що користувачі все більше обирають пристрої із великими екранами.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Популярність компактних смартфонів із діагоналлю до 5 дюймів знижується, тоді як кількість «лопат» зростає: за даними Antutu, загальна частка ґаджетів з діагоналлю дисплея 6,4 дюйма складає 20,1%. Наразі це найпопулярніший розмір екрану. На другому місці йде діагональ 6,3 дюйми із показником 17,5% користувачів. А на третьому — 6 дюймів рівно, ґаджети із цією діагоналлю працюють у 10,7% людей.

Незважаючи на те, що діагональ екранів зростає, найпопулярнішими розширеннями залишаються формати 1080p і нижче. Ними наразі користуються 69,1% власників смартфонів, що пройшли тест Antutu. У форматі 2K працює 38,1% пристроїв, і їхня кількість швидко зростає. Фахівці впевнені, що скоро це стане новим стандартом для дисплеїв смартфонів та планшетів.

Найпопулярнішим процесором у користувачів Antutu є Qualcomm. На чіпах цього виробника працює 59,3% пристроїв. Далі йде фірмовий процесор Samsung Exynos із часткою 16,6%, за ним HiSilicon Kirin (14%) та MediaTek (9%). На інші чіпи припадає 1% ринку. При цьому абсолютна більшість процесорів — 94,3% — має по вісім ядер.

Звісно, не всі люди тестують свої пристрої за допомогою Antutu. Але це один з найпопулярніших у світі тестів, тому вибірка досить репрезентативна.

У форматі 2K працює 38,1% смартфонів, і фахівці впевнені — скоро це стане новим стандартом.