Секрет інтернет-безліміту на улюблені додатки: тариф Joice

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Секрет інтернет-безліміту на улюблені додатки: тариф Joice

Свобода вибору – це те, що шукає молодь, щоб із задоволенням спілкуватися, жити і творити. Для цього й створювався тариф Joice, в якому є все: музика, відео, ігри, соцмережі та мессенджери.

Звернімо увагу на те, як зазвичай продається мобільний інтернет. Тарифи включають пакети мегабайтів, які можна використати по-різному: спілкуватися у месенджері, дивитися відео, скачувати музичні треки і таке інше. І все це дуже швидко, мегабайт за мегабайтом, з’їдає оплачений пакет.

Сьогодні сервісами користуються переважно через додатки. Зрештою, це набагато швидше й зручніше. Саме так молоді люди найбільше спілкуються у соцмережах та месенджерах. А найбільше інтернет трафіку споживають на таких мультимедійних майданчиках: YouTube, Instagram, Facebook, Viber та інших. Тому активні користувачі мобільним інтернетом логічно питають: чи не можна було б мати безлімітний доступ саме до таких ресурсів?

І відповідь є – можна. Більш того, це коштуватиме всього 100 грн за безліміт протягом місяця. У цю суму нього входить безлімітний трафік на такі додатки:

Відео: YouTube, Netflix, MEGOGO;
Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music,
SoundCloud, Shazam, Deezer;
Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam;
Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, Twitter, Telegram, Viber, Snapchat, Skype.

Все це пропонує Joice – спеціальний тариф для молодих користувачів, яким, крім дзвінків, потрібен справжній безліміт за помірну ціну. Що важливо, для телефонних розмов у Joice є великий пакет із 600 хвилинами для дзвінків на всі мережі по Україні та Польщі. І, нарешті, у тариф включено ще й 6 ГБ мобільного інтернету на інші ресурси.
Якщо порахувати кількість трафіку, що можна спожити через включені в Joice сервіси, то це найвигідніший тариф для активного інтернет-користувача. Адже при інтенсивному користуванні переліченими ресурсами вартість мегабайту падає до мінімуму. Отже, справді є сенс придбати Joice (стартовий пакет коштує 80 гривень) і отримати повну свободу інтернет спілкування.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter