Vodafone йде в IT: дочірня компанія IT SmartFlex почала свою роботу

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone йде в IT: дочірня компанія IT SmartFlex почала свою роботу

Vodafone Україна заснувала дочірню компанію IT SmartFlex, яка буде займатися розробкою програмного забезпечення та готових IT-рішень для материнської компанії, а також для зовнішнього ринку. Два основні напрямки компанії – це R&D і системна інтеграція, таким чином, IT SmartFlex зможе забезпечити і розробку рішень, і їх впровадження.
Очолив компанію Олександр Денисюк, керівником R&D центру став Ігор Шкурко. Обидва мають великий досвід роботи в телеком бізнесі, в сфері IT-розробки.

«Телеком – це одна з найбільш високотехнологічних галузей, яка сьогодні охоплює не тільки послуги мобільного зв'язку, а й інноваційні напрямки, такі як Вig Вata, IoT, хмарні і фінтех сервіси. В ІТ СмартФлекс ми створюємо власний експертний центр для розробки і інтеграції нових продуктів і сервісів компанії Vodafone. Ми готові забезпечити не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів»,

– озвучує плани компанії директор IT SmartFlex Олександр Денисюк.
На даному етапі замовником розробки продуктів є Vodafone Україна. У перспективі IT SmartFlex готовий працювати і з зовнішнім ринком, включаючи ринки інших країн, де працює Vodafone. Компанія веде активний пошук ІТ фахівців. У командах розробки потрібні Java архітектори, front-end, back-end розробники, автотестіровщікі і devops інженери. Для front-end необхідні знання Angular, HTML, CSS. Back-end – це Java-розробка, Oracle DB і nosql-рішення. Також необхідні тестувальники, в першу чергу, автоматизаторів. Забезпечувати CI/CD підходи до постачання будуть DevOps-інженери. Архітектура рішень – мікросервісна. Перевага надається ІТ фахівцям рівня Senior, у яких є досвід розробки та обслуговування високонавантажених, відмовостійких рішень для мільйонів користувачів. IT SmartFlex забезпечить IT-фахівців роботою над масштабними проектами і розробкою інноваційних продуктів. Ще одна особливість: серед вимог до кандидатів немає обов’язкового знання англійської на високому рівні, досить буде і базового.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter