IT SmartFlex представила свій перший продукт для Vodafone

IT SmartFlex, дочірня компанія Vodafone Україна, заснована з метою розробки програмного забезпечення для телеком компанії, створила платформу масових розсилок Omnibulk-channel Messaging (OBM).
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Система призначена для проведення цільових розсилок мультиканально: через SMS, Push-повідомлення, Viber, FB-messenger, WhatsApp, Telegram, e-mail.

«Люди все більше віддають перевагу месенджерам, і завдання телеком компаній — розвивати комунікацію через актуальні канали, такі як: Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook messenger, Push-повідомлення, email, Flash-SMS. Загалом, краще рішення для взаємодії з клієнтами в цифрову епоху – омніканальность»,

— коментує Директор IT Smartflex Олександр Денисюк.

За допомогою ОBM можна відправляти мільйони повідомлень в кілька кліків. Наразі реалізовано функціонал планування розсилок із зазначенням дати й часу старту, відстеження статистики відправлених і доставлених повідомлень, створення відправників з альфа-ім’ям. У розробці функціонал для таргетованих розсилок і підключення месенджерів.

Платформа вже успішно випробувана — в частині таргетованих SMS-повідомлень — не тільки для власних розсилок компанії, але і для інформаційних розсилок бізнес-клієнтів Vodafone Україна. З грудня відправлено понад двохсот мільйонів повідомлень.

Omnibulk-channel Messaging використовує API-інтеграційний підхід. Продуктивне оточення OBM реалізовано на платформі Kubernetes, що дозволяє збільшувати або зменшувати інфраструктурні потужності за необхідністю: у разі пікових навантажень або коли потрібно зробити розсилку великого обсягу.

Власне рішення забезпечує незалежність від сторонніх вендорів, дозволяє формувати індивідуальний функціонал розсилки з урахуванням потреб конкретного клієнта і гарантує оперативну технічну підтримку.

Наразі платформою користується Vodafone Україна для власних задач, а також для розсилок на замовлення своїх клієнтів. Найближчим часом платформа стане доступною також для зовнішніх клієнтів.

Щоб скористатися послугою, бізнес-клієнти можуть звернутися до експерта Vodafone, закріпленого за компанією, або за номером 0-800-40-0001, а також за адресою messaging@vodafone.ua.