Vodafone підготував мережу для Інтернета речей до комерційного запуску в Україні

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone підготував мережу для Інтернета речей до комерційного запуску в Україні

Стартувало користувацьке тестування NB-IoT мережі

Vodafone оголошує про повну технічну готовність власної NB-IoT мережі в Україні. Напередодні комерційного запуску компанія проводить користувацьке тестування. Успішні тести на реальних фрагментах мережі Vodafone вже відбулися в Харкові, Одесі, Києві, Житомирі, Кропивницькому, Кривому Розі, Херсоні та Дніпрі. Випробування пройшли спеціальні модулі для smart metering з автоматизованою передачею показань, які надали клієнти – компанії зі сфери ЖКГ.

Vodafone запрошує до тестування користувацького обладнання також компанії з інших галузей – аграріїв, логістичні компанії, підприємства, що надають послуги безпеки, обслуговують парковки, системи управління освітленням і будь-які інші компанії, що працюють з датчиками, приладами для зняття показань, трекерами. Спільно з партнерами компанія формує пропозиції для клієнтів напередодні комерційної експлуатації мережі.

Пристрої, підключені до NB-IoT мережі, зможуть спілкуватися між собою на виділеній частоті 1800 МГц. При цьому обладнання може отримати стабільний доступ до мережі навіть у важкодоступних місцях, наприклад, в підвалах і шахтах ліфтів. Розгортання технології NB-IоT здійснюється на базі мережі LTE, що для користувачів і партнерів означає високий стандарт безпеки – шифрування і аутентифікацію на базі sim-карти, недоступні в таких технологіях як, наприклад, LoRa. Технологія NB-IоT також дозволяє оптимізувати енергоспоживання, збільшуючи термін життя батарей девайсів до 10 років. При цьому, ємність мережі значно вище, ніж в голосової мережі, при необхідності є можливість легко виконати масштабування.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні сталвможливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна близько 20 мільйонам українців. Дана технологія сертифікована і стандартизована GSMA в липні 2016 року та успішно запущена Vodafone Group в декількох країнах.

Нагадаємо, що Vodafone Україна підключений до глобальної IoT-платформі Vodafone, світового лідера в області IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter