Інтегруємось в європейське суспільство спільно: Vodafone запустив проєкт «Спільна mova»

Vodafone продовжує сприяти українській євроінтеграції в новому проєкті «Спільна mova». Компанія прагне допомогти мільйонам українців, для яких Європа стала тимчасовою домівкою, легко й інтерактивно опановувати нові європейські мови та збагачувати рідну солов’їну.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Щотижня на своїх сторінках у соціальних мережах Vodafone публікує незвичайні квізи, добірки іншомовних слів, цікаві ідіоми та їхні відповідники в українській мові й поширені розмовні вислови.

Контент проєкту створювався за активної участі співробітників компанії, які через війну зараз працюють віддалено в інших країнах і радо поділитись власним досвідом адаптації.

«За нашими даними, наразі 1,76 млн абонентів продовжують користуватись послугами в інших країнах. Як європейський оператор Vodafone підтримує своїх клієнтів не лише в Україні, а й далеко за її межами, надаючи послуги у роумінгу за домашніми українськими тарифами. Проєкт «Спільна mova» також є частиною цієї підтримки. Він має нетиповий формат, адже ми хочемо, щоб люди навчались невимушено, у звичних для себе застосунках і де б вони не були. Українці спілкуються з Європою спільною мовою: мовою свободи. Попри відмінності у вимові та різні алфавіти, нам з легкістю вдається інтегруватись у європейське суспільство через спільні цінності та культуру. Ми у Vodafone щасливі, що зв’язок об’єднує всіх на шляху до здійснення цієї спільної європейської мрії»,

– говорить голова відділу зв’язків з громадськістю Вікторія Рубан.