Vodafone створив цифровий портрет учасника iForum 2019

Інтернет-шопінг і соціальні мережі - чим ще займаються класичні учасники форуму?
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
На основі big data аналітики Vodafone представив портрет типового учасника найбільшого форуму країни. Ним виявився киянин з високим рівнем доходу, власним авто та новим iPhone. Він часто буває за кордоном і схильний до покупок в інтернеті, багато часу проводить в соціальних мережах.

На iForum у цьому році була майже гендерна рівність, та все ж чоловіків виявилося трохи більше, ніж жінок – 55% проти 45%. Близько половини аудиторії часто бувають в зарубіжних поїздках. 62% учасників користується смартфонами середньої цінової категорії, 33% вибрали топові моделі. Не дивно, адже рівень доходу 56% аудиторії, яка відвідала захід, можна віднести до високого або вище середнього.

Відвідувачі iForum найчастіше вибирають iPhone – смартфонами виробництва Apple користуються 38% учасників форуму. На другому місці – Samsung, у трійці лідерів також виявився Xiaomi.

70% учасників надають перевагу покупкам в інтернеті. Час, що залишився від інтернет-шопінгу, учасники iForum зазвичай проводять в соціальних мережах, ймовірно по роботі. Найбільше мегабайт відвідувачі iForum просаджують в YouTube, на другому місці Instagram, як і раніше серед соціальних мереж фігурує Facebook.

Серед відвідувачів виявилося 67% киян, 6% учасників приїхали з Харкова, по 2% – з Одеси та Дніпра, трохи більше 1% – з Броварів, Ірпеня, Луцька та Софіївської Борщагівки. Делегації з інших міст України також були представлені, але не набрали більше 1%.

Статистика відвідування форуму була доступна учасникам на стенді Vodafone в режимі онлайн. Про те, що ще вміє big data Vodafone – за посиланням.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter