В роумінг з Vodafone на зимові свята їхати на 50% дешевше

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

З 20 грудня і по 20 січня подорожувати за кордон з Vodafone буде вдвічі дешевше. Vodafone підготував спеціальну пропозицію – 50% знижку на замовлення послуги «Роумінг як вдома». Знижка діє для всіх клієнтів Vodafone – як для клієнтів передоплати, так і для приватного контракту і бізнес сегмента.

При цьому, пакети послуг залишаються без змін. Для абонентів передоплати послуга діє 7 днів і включає в себе 70 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 30 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 200 МБ мобільного інтернету і 50 смс. Акційна ціна – 75 грн.

Для контрактних клієнтів послуга діє 30 днів і включає в себе 100 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 500 МБ мобільного інтернету і 50 смс. Акційна ціна – 175 грн.

Для бізнес клієнтів послуга діє 30 днів і включає в себе 200 хвилин для дзвінків абонентам Vodafone Україна, 50 хвилин для дзвінків на інші українські номери і по країні перебування, 2 ГБ мобільного інтернету і 50 смс. Акційна ціна – 300 грн.

Послуга «Роумінг як вдома» діє в 49 країнах, найбільш популярних для подорожей українських клієнтів Vodafone. Серед них Італія, Австрія, Туреччина, Німеччина, Польща, Іспанія, Угорщина, Франція.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter