GOOD’OK «Залишайтесь вдома» встановили 10 тисяч абонентів

З початку карантину Vodafone Україна пропонує своїм абонентів встановлювати замість сигналів виклику спеціальне повідомлення — нагадування про запобіжні заходи. Десять тисяч клієнтів Vodafone вже підтримали інформаційну кампанію і встановили замість виклику повідомлення «Залишайся вдома».
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Щоб встановити інфо-гудок замість сигналів виклику, потрібно відправити SMS c кодом 19 на номер 700. Щоб той, хто телефонує, встиг прослухати інформацію до кінця, потрібно відповідати на виклик через 10 секунд — така тривалість З початку карантину Vodafone Україна пропонує своїм абонентів встановлювати замість сигналів виклику спеціальне повідомлення – нагадування про запобіжні заходи. Десять тисяч клієнтів Vodafone вже підтримали інформаційну кампанію і встановили замість виклику повідомлення «Залишайся вдома».

За допомогою такого повідомлення можна нагадати оточуючим про те, що карантинні обмеження все ще діють і необхідно дотримуватися дистанції, дотримуватися правил гігієни та уникати відвідування публічних місць.

Якщо у абонента буде встановлений спеціальний GOOD’OK, всі хто йому зателефонує, почують інформацію: «Будь ласка, за можливості, залишайся вдома, мийте руки та обмежте суспільне життя. У випадку поганого самопочуття — обов’язково зверніться до лікаря. Vodafone бажає вам завжди залишатися в безпеці і буті здоровими».

Спеціальний GOOD’OK пропонується за символічну вартість — 1 копійка. Послуга буде підключена на 30 днів і за необхідності гудок можна відключити. Мова повідомлення – українська.

Vodafone також безкоштовно надає своїм клієнтам передоплати на час карантину безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерам (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat). Щоб скористатися доступом до послуги Online pass, потрібно набрати комбінацію *316*1#. Послуга для безлімітного спілкування в соціальних мережах буде діяти протягом 28 днів з моменту підключення, після чого буде відключена. Перевірити статус послуги Online PASS можна за допомогою USSD команди *316*2#. 

Послуга online pass доступна для підключення клієнтам передплачених тарифних лінійок Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифів Vodafone Light + та Vodafone ZAHID. У тарифах Vodafone SuperNet Start/Pro/Unlim і Joice послуга Online PASS вже включена в пакет послуг відповідно до умов тарифу і не вимагає підключення. Детальніше про послугу — на сайті.