Гаджет для захисту від коронавірусу

Винахідник і дизайнер Метт Бенедетто, відомий своїми безглуздими й жартівливими винаходами, представив засіб для боротьби з розповсюдженням коронавірусу.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Це пояс із двома пластиковими руками, що кріпиться на талію. І хоч виглядає він безглуздо, проте дійсно знижує ризик заразитися цією страшною хворобою.

На поясі є дві прозорі кишені з антисептиком, де завжди можна продезінфікувати руки, а також гумові стрічки, що кріпляться до браслетів на зап’ястках. Вони не дозволяють підіймати руки вище плечей, таким чином запобігаючи дотикам до обличчя. Також до поясу кріпляться дві пластикові руки. Одну можна використовувати для рукостискань, а в лікоть іншої у разі потреби чхати.

У присвяченій винаходу темі на платформі Reddit користувачі дуже схвально оцінили розробку Бенедетто. Багато хто захотів придбати цей ґаджет. До речі, це далеко не перший химерний витвір Метта Бенедетто. Раніше він створив парасольку на дроні (чи дрон із парасолькою), палички для суші із гніздами під навушники AirPods, подовжувач пальця для колупання в носі та інші дивні речі.