Гнучкі смартфони продаватимуться мільйонами

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Принаймні так прогнозують аналітики. За їхніми розрахунками, у 2019 році виробники відвантажать 3 млн пристроїв з гнучкими дисплеями, а в 2022-му цифра зросте до 63 млн одиниць. У грошовому еквіваленті поставки складуть 8,9 млрд доларів, підрахували фахівці компанії Display Supply Chain Consultant у своєму дослідженні ринку гаджетів з гнучким екраном. Найпершими гнучкі дисплеї отримають смартфони, проте згодом виробники застосують цю технологію до планшетів, ноутбуків та інших пристроїв.

Вартість флагманів зросла до $1500, що є на рівні з очікуваною ціною у 1500-2000 доларів за смартфони з гнучким екраном

Сьогодні на ринку немає девайсів з гнучкими екранами, однак необхідна технологія вже готова . Аналітики кажуть, що масове виробництво стримує дуже висока ціна, яка може зробити подібні смартфони дуже нішевим продуктом. Такий розвиток подій був особливо ймовірним кілька років тому, однак нині вартість флагманів зросла до $1500, що є на рівні з очікуваною ціною у 1500-2000 доларів за смартфони з гнучким екраном.

Експерти очікують, що одним із найперших масове виробництво гнучких телефонів запустить Samsung. Компанія може надати перші деталі про свою розробку вже на початку цієї зими, а випуск новинки запланований на початок 2019 року. Ринок звичайних смартфонів вже тривалий час знижується, і за минулий рік він впав на 1,3%. Цього року, прогнозують аналітики Strategy Analytics, він знизиться ще на 0,5%.