У 2 кварталі 2018 р. Vodafone поліпшив ключові показники діяльності

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

У 2 кварталі 2018 р. Vodafone поліпшив ключові показники діяльності

Клієнти Vodafone стали більше користуватись інтернетом в Україні та за кордоном

Vodafone поліпшив усі основні фінансові показники за результатами другого кварталу 2018 року. Дохід компанії у 2 кварталі збільшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 7,5% і склав 3,1 млрд грн. Чистий прибуток компанії у 2 кварталі 2018 року склав 0,5 млрд грн, що вище за аналогічний показник минулого року на 3,2%.

Компанії вдалось значно збільшити операційну ефективність: показник OIBDA збільшився на 35,8% у річному численні та склав 1,7 млрд грн. Маржа OIBDA досягла показника в 54,9%, збільшившись на 11,4 п.п. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Абонентські доходи у другому кварталі цього року збільшилися в основному за рахунок зростання споживання послуг мобільного інтернету. Vodafone збільшив доходи від передачі даних на 51,5%, в річному численні, що пов’язано з ростом кількості data-користувачів, яких за рік стало на 1 мільйон більше, переходом абонентів на Voice & Data і Unlim 3G Vodafone тарифи та зростанням обсягу споживання data-послуг. В середньому клієнти Vodafone стали використовувати на 139% більше мобільного інтернету, ніж роком раніше. За результатами 2 кварталу цифровий клієнт у мережі Vodafone використовував у середньому 2,7 ГБ щомісяця.

Ще одним драйвером зростання основних показників у другому кварталі став запуск пропозицій для спілкування абонентів у роумінгу, зокрема, у другому кварталі Vodafone вперше в Україні запропонував своїм клієнтам безлімітний месседжінг у роумінгу для спілкування в Viber, WhatsApp, Skype. За рік клієнти Vodafone збільшили споживання мобільного інтернету в роумінгу в 21 раз. У другому кварталі 2018 загальна кількість роумерів зросла на 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. При цьому, число користувачів мобільного інтернету в роумінгу стало на 89% більше в порівнянні з другим кварталом 2017 року.

Абонентська база компанії в цілому по Україні зберігає стабільність і за результатами 2 кварталу 2018 року становить 20,3 млн клієнтів. Зменшення кількості клієнтів на 2,6% відносно 1 кварталу 2018 року відбулося внаслідок форс-мажорного відключення зв’язку на непідконтрольних територіях сходу України. При цьому спостерігається зростання кількості data-користувачів – за рік цифрових клієнтів Vodafone стало більше на 1 мільйон.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter