Як перевірити дисплей смартфона на «биті» пікселі

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Інколи, на жаль, бувають випадки, що компоненти будь-якого гаджета мають дефекти. Наприклад, флеш-пам’ять дуже часто містить несправні комірки, які просто маскують від користувача. Від дефектних елементів – «битих» пікселів, які замаскувати практично неможливо, не застраховані також і екрани. Вони мають вигляд кольорової чи чорної плями на дисплеї. Наявність «битих» пікселів виробник не завжди вважає за дефект, тому при купівлі нового девайсу потрібно перевірити екран.
Виробники мають власну політику щодо кількості дефектних пікселів на матриці нового девайса. Як правило, це 3-10 несправних точок, залежно від типу «битих» пікселів, їх розміщення та діагоналі дисплея

Наявність дефектних пікселів визначають візуально за допомогою картинок одного кольору. Почергово заповнюючи екран суцільним білим, чорним, червоним, зеленим та синім кольорами, можна побачити точки, які не змінюють свій колір разом із рештою екрану. Це і є «биті» пікселі.

Для залиття екрану суцільним кольором можна використати онлайн-інструмент Dead Pixel Buddy. Цей механізм працює в будь-якому браузері, а для перевірки достатньо розгорнути браузер у повноекранний режим.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter