Vodafone та українські розробники створять краудсорсингову систему відеонагляду для безпечного міста

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone та українські розробники створять краудсорсингову систему відеонагляду для безпечного міста

Vodafone виступить партнером IT чемпіонату для розробників DEV Challenge 12, учасники якого створять прототип рішення для Smart City на замовлення оператора. Завдання полягає у створенні міської системи відеонагляду за рахунок об’єднання вже існуючих муніципальних та приватних камер спостереження, а також камер мобільних пристроїв в єдину мережу з використанням технології 4G.

В Україні є муніципальні системи відеоспостереження. Однак, це поодинокі приклади, бо через високу вартість не всі міста можуть таке собі дозволити. В той же час у багатьох містах є камери відеоспостереження на офісах, магазинах, житлових будинках і навіть у транспортних засобах. Крім того, кожен власник мобільного пристрою з камерою може стрімити відео онлайн через мережу 4G. Тому Vodafone спільно з DEV Challenge вирішили створити систему відеоспостереження, яка б об’єднала існуючі у місті камери та дозволила підключати нові камери з подальшою передачею, зберіганням і обробкою відеоданих. Така система допомогла б зекономити на впровадженні міського відеоспостереження, швидко його розгортати і масштабувати для забезпечення безпеки у місті.

У створенні проектів учасникам допомагатимуть ментори – досвідчені IT-фахівці, експерти з впровадження Smart City та спеціалісти Vodafone. Усі проекти будуть презентовані 24 червня 2018 р. на фіналі чемпіонату DEV Challenge у форматі Idea Garage. Найкращі ідеї будуть розглянуті для впровадження у рамках національного проекту Vodafone Smart City.

DEV Challenge – це змагання для розробників у справжніх бойових умовах та вирішення завдань від українських компаній і стартапів або апгрейд навичок під керівництвом визнаних IT-гуру. Чемпіонат збирає близько 2000 кращих розробників України, які змагаються за напрямками: Backend, Frontend, Design, Mobile та QA.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter