Новорічна доставка: Vodafone надішле 4G-карти всім бажаючим

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Новорічна доставка: Vodafone надішле 4G-карти всім бажаючим

До зимових свят Vodafone підготував подарункову доставку – для тих, хто досі не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G. Включно до 18 лютого 2019 року кожний клієнт зможе замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти із поштовою доставкою.

Для того, щоб отримати USIM-карту у подарунок, потрібно заповнити заявку на сайті Vodafone, вказавши свої дані та адресу доставки. Таким чином клієнти компанії зможуть замінити стару SIM картку на нову зі збереженням номера. Отриману USIM-картку клієнт може активувати віддалено, заощадивши час на похід у магазин. Нова карта запрацює відразу після спілкування з оператором.

Після заміни карти клієнти зможуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці.

Детальніше про те, як можна самостійно замінити стару карту на USIM та отримати подарунок, можна дізнатися на сторінці.

USIM-карта – це вдосконалена версія звичайної SIM-картки, що працює в мережі четвертого покоління зв’язку LTE/4G при наявності покриття, технічної можливості активації послуги, а також технічних характеристик і налаштувань телефону. USIM-картка має більший обсяг пам’яті і високу ступінь захисту. 

Основні переваги USIM:

• можливість користуватися 4G-інтернетом;
• підтримка більш досконалих стандартів криптографічного захисту;
• можливість записувати до 500 контактів у внутрішню телефонну книгу;
• можливість вказувати в контактах телефонної книги додаткові номери телефонів та e-mail.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter