Безкоштовні послуги від Vodafone під час пандемії COVID-19

З метою морально підтримати співвітчизників і полегшити їхнє життя на час карантину Vodafone Україна відкрила безкоштовний доступ до низки сервісів.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Для медичних працівників

Найбільше навантаження на передовій протистояння пандемії коронавірусу в умовах підвищеного ризику для здоров’я лягло на плечі лікарів. Тому з 1 квітня Vodafone дарує медичному персоналу по 10 ГБ мобільного інтернету та 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські. Окрім того, вони можуть безлімітно користуватися соціальними мережами на кшталт Facebook, LinkedIn чи Twitter, а також надсилати текстові й графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat. 

Щоб скористатися цією пропозицією, медпрацівникам потрібно надіслати SMS на номер 7777 або заповнити заявку за адресою likar.vodafone.ua. Безкоштовний трафік і хвилини будуть доступні протягом місяця з моменту активації послуги. А щоб цією послугою скористалися саме лікарі, номер телефону має бути внесений в електронну базу системи охорони здоров’я. Якщо в базі він відсутній, додати його можна в електронному кабінеті медичної інформаційної системи, або звернувшись до кадрової служби медичного закладу.

Медичним працівникам Vodafone дарує по 10 ГБ мобільного інтернету, 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, безлімітне користування соціальними мережами, а також безкоштовне надсилання текстових і графічних повідомлень у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat.

Vodafone надає безкоштовний доступ до важливих медичних та урядових інформаційних ресурсів, серед яких — Центр громадського здоров'я, Міністерство закордонних справ України, Міністерство охорони здоров’я, Інформаційний портал про коронавірус в Україні та інші ресурси. Також на час дії карантину Vodafone зробив безлімітним трафік на додаток «Дія», де доступні електронні версії водійського посвідчення та інші документи.

Для користувачів соціальних мереж

Послуга Online PASS надає безлімітний доступ до популярних соціальних мереж і месенджерів: Facebook, Pinterest, Telegram, WhatsApp, Skype тощо. Слід зазначити, що у месенджерах можна користуватися текстовими й графічними повідомленнями. Підключити послугу можна за допомогою комбінації *316*1#, діятиме вона упродовж 28 днів після активації.

Для телеглядачів

Користувачі сервісу Vodafone TV під час карантину можуть вільно переглядати контент із пакета «Амедіатека», де зібрані світові прем’єри популярних фільмів і серіалів. Для цього потрібно мати лише активну підписку на Vodafone TV, водночас доступ до «Амедіатеки» з’явиться автоматично.

Для меломанів

Шанувальники музичних творів можуть вільно слухати музику через Vodafone Music — велику аудіотеку із збіркою сучасних і класичних хітів різних жанрів і напрямків. Музику можна слухати, завантаживши треки на пристрій, онлайн через веб-сайт або фірмовий додаток. При цьому інтернет-трафік не враховується в рамках пакета і до кінця карантинного режиму плата за користування не стягується. Активувати послугу можна через додаток Vodafone Music або надіслати SMS із текстом «1» на номер 70030.

Для прихильників літератури

Любителям читати доступні сервіси Vodafone Press і Bookmate. Перший налічує значну кількість електронних журналів найрізноманітнішої тематики: мода, спорт, автомобілі, технології тощо. Для підключення послуги потрібно надіслати SMS із текстом «1» на номер 80010. А Bookmate — велика електронна бібліотека з книжками (у тому числі й в аудіоформаті) і коміксами. Вона містить різножанрову літературу 15 мовами, має зручну систему рекомендацій та можливість читати через додаток або безпосередньо в браузері. Для отримання повного доступу до сервісу потрібно ввести промокод «Vodafone» за адресою bookmate.com/code.

Навіть карантинні умови не можуть зашкодити вам здійснювати шопінг…ви можете робити покупки онлайн, наприклад, в інтернет-магазині Vodafone за адресою vodafone.ua/shop. А оскільки залишатися вдома — найліпший спосіб запобігти поширенню в Україні коронавірусної інфекції COVID-19, Vodafone дарує бонуси за покупки на цьому майданчику у вигляді поповнення мобільного рахунку на 100 або 500 грн. До того ж, при замовленні від 500 грн — ще й безкоштовну адресну доставку.

Для дітей

Дітям став безкоштовним «Дитячий клуб Vodafone», де зібрані навчальні ігри, книги (у тому числі в аудіоформаті), а також мультфільми. Для підключення послуги потрібно надіслати SMS із текстом «1» на номер 60010 або перейти за адресою childrenclub.vodafone.ua/activate.

Оператор також має портал Vodafone Kids Market — магазин дитячих додатків під Android. Тут розміщений виключно дитячий контент без будь-якої реклами. Для підключення послуги потрібно надіслати SMS із текстом «СТАРТ» на номер 2405 або перейти за адресою kidsmarket.vodafone.ua. Водночас діти можуть отримати доступ до «Всеукраїнської школи online» через сервіс Vodafone TV. Переглядати відеоуроки, які щодня (окрім вихідних) транслюють низка українських телеканалів можна безпосередньо через додаток Vodafone TV на мобільному пристрої, сайті tv.vodafone.ua або на Smart TV виробництва Samsung чи LG.

Для здорового способу життя

Підтримувати гарну фізичну форму можна і в умовах карантину. Зокрема, каталог BeFit містить низку додатків і відеоуроків для фітнесу та ведення здорового способу життя. Вони стосуються не тільки фізичної культури та спорту, а й ментального здоров’я, правильного харчування, екології тощо. Підключитися до каталогу можна за адресою befit.vodafone.ua, або надіславши SMS із текстом «Так» на номер 7877.

Для користувачів Android

Якщо вас цікавлять додатки не лише для здорового способу життя, а й загальної тематики, до ваших послуг сервіс Vodafone Market, який на час карантину теж безкоштовний. Сервіс налічує велику кількість програм та ігор для Android без реклами. Для підключення цієї програми також потрібно надіслати SMS із текстом «1» на номер 2024 або перейти за адресою app.vodafone.ua.

У додатку My Vodafone з'явилася корисна під час карантину функція — тепер там можна керувати не тільки власним рахунком, а й номерами рідних і близьких вам людей. Зокрема, можна переглядати баланси їх номерів і у разі необхідності поповнювати їх.

Для бізнесу

У зв’язку з карантином багато підприємств частково або повністю перейшли на віддалений режим роботи. Такий підхід має деякі ризики стосовно безпеки передачі та зберігання інформації. Тому для підприємств Vodafone пропонує продукт vBackup на базі корпоративного рішення щодо захисту даних Veeam Backup&Replication. Він забезпечує надійний захист інформації та мінімізує ризики, пов’язані з програмними збоями, технічними несправностями обладнання й помилками співробітників. 

Цей ресурс дозволяє регулярний бекап даних і керувати резервними копіями, можливість самостійно відновлювати інформацію на різних носіях, а також віртуальних машинах. Під час карантину перший місяць користування vBackup — безкоштовний.