У магазинах Vodafone впровадять сервіс віртуального сурдоперекладача для обслуговування нечуючих клієнтів

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

У магазинах Vodafone впровадять сервіс віртуального сурдоперекладача для обслуговування нечуючих клієнтів

Компанія підписала договір про співпрацю з українською компанією BeWarned – розробником сервісу для нечуючих.

Наприкінці минулого року у магазинах Vodafone з’явився сервіс з обслуговування нечуючих клієнтів. Сервіс працював у тестовому режимі у п’яти магазинах Vodafone: у Києві, Дніпр, Харкові, Одесі та у Львові.

Аби скористатись сервісом, достатньо відсканувати спеціальний QR-код за допомогою свого смартфона та розпочати онлайн-чат з експертом магазину. У випадку відсутності смартфона у клієнта, у сервісі передбачена можливість онлайн перекладу жестової мови через додаток ConnectPro, який встановлено на планшетах співробітників магазинів.

Офіційний запуск сервісу для нечуючих у магазинах Vodafone запланований на початок вересня. До цього часу компанія-розробник планує встановити додаток, провести навчання експертів магазинів щодо його використання та протестувати роботу сервісу.

Додаток ConnectPro створений українською компанією BeWarned, співзасновником та CEO якої є слабочуючий розробник Віталій Потапчук. Компанія спеціалізується на розробці сервісів, які дозволяють нечуючим та слабочуючим людям впоратись з низкою побутових проблем. За словами Віталія Потапчука, додаток ConnectPRO – унікальний та єдиний продукт в Україні, в якому є усі можливості для вільного спілкування із людьми з вадами слуху за допомогою обміну миттєвими повідомленнями або ж залучаючи онлайн перекладача жестової мови. «Загалом, протягом останніх трьох місяців послугами контактного центру перекладачів жестової мови вже скористалися більше 20 000 разів», – констатує Віталій Потапчук.

«Протягом двох місяців експерти магазинів Vodafone активно користувались додатком ConnectPro для обслуговування нечуючих клієнтів. Завдяки цьому додатку і клієнти, і експерти почували себе значно комфортніше. Адже для того, щоб якісно обслуговувати якнайширшу аудиторію клієнтів, співробітникам Vodafone часом потрібні рідкісні навички – наприклад, знання мови жестів. Тож ми, вирішили запустити цей сервіс у магазинах Vodafone. Підписання угоди про співпрацю – це також наша підтримка української компанії-розробника BeWarned, яка спеціалізується на розробці сервісів для людей з обмеженнями слуху»,

– розповідає директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна Євген Булах.
Наглядніше про роботу сервісу розповідає відео за посиланням.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter