Назад до школи: збираємо учню смартфон

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Назад до школи: збираємо учню смартфон

Уже давно підготовка дитини до школи – це не лише придбання одягу, взуття, зошитів та олівців. Тепер цей список включає й електроніку. Щороку батьки витрачають на неї в середньому по $200. Адже для більшості учнів смартфони є зручним інструментом для доступу до додаткових матеріалів під час занять. А щоб телефон був ще кориснішим, пропонуємо набір додатків, які варто встановити в нього.

Молодші класи

Учню перших класів може бути складно запам’ятати дорогу зі школи додому, особливо в мегаполісі. Щоб дитина повертала куди потрібно на її смартфон варто встановити навігатор «Я йду додому!». Він голосовими інструкціями допоможе малюкові не загубитися та вказівками підказує, де повернути. Додаток буде особливо корисним, якщо дитині потрібно йти через парк, ліс чи іншу місцину без доріг. Адже «Я йду додому!» не потребує заздалегідь зроблених карт, як інші навігаційні додатки. Програма для роботи використовує лише GPS та сама будує навігаційні точки для зворотного маршруту.

Бути в курсі, коли дитина вийшла зі школи, коли прийшла додому, де бувала дозволить сімейний локатор GeoZilla. Перевага цього GPS-трекера в тому, що він працює тільки тоді, коли малюк рухається. Решту часу він вимкнений щоб заощаджувати заряд акумулятора.

Навчити школяра молодших класів безпечному існуванню в навколишньому світі допоможе програма «Безопасность в пути». В ігровій формі дитина ознайомиться з правилами безпечної поведінки на дорозі, як поводитися в різних ситуаціях на вулиці, що робити при пожежі в приміщенні тощо.

Середня школа

Виконувати домашні завдання дитині буде простіше, якщо в її смартфоні оселиться додаток Brainly. Це база знань, яка наповнюється його користувачами. Школяр задає цікаве йому питання і може отримати відповідь або скористатися пошуком. Питання зручно розділені по шкільним предметам: математика, алгебра, геометрія, українська мова та література, англійська мова, історія, фізика, хімія, географія, суспільствознавство тощо.

Повний рюкзак підручників замінить додаток «Фоксфорд Підручник». Це інтерактивний довідник по шкільній програмі за 4-11 класи. Він включає інформацію з математики, фізики, інформатики, хімії, історії, біології.

А краще опанувати рідну мову дозволить додаток Mova. В ігровій формі з головним героєм Лепетуном можна пригадати основні правила правопису, дізнатися нові фразеологізми й синоніми, навчитися правильно наголошувати слова, позбутися русизмів. Додаток також пропонує закріплювати знання інтерактивними вправами.

Старшокласник

Вирішувати складні задачі старшокласникам допоможе легендарна база знань Wolphram Alpa. Додаток платний (85 грн), однак він дозволяє знаходити відповіді на найскладніші питання. Математика, наука та технологія, суспільство та культура, щоденне життя – цей інструмент виявиться корисним і поза школою. Безкоштовно користуватися Wolphram Alpa можна через браузер смартфона, зайшовши на сторінку m.wolframalpha.com.

Смартфон допоможе старшокласнику підготуватися і до найголовнішої події його шкільного життя – зовнішнього незалежного оцінювання. З Google Play необхідно лише завантажити додаток по відповідному предмету.

Розширити знання поза межі шкільної програми допоможе додаток Coursera. Він пропонує понад 2000 курсів від більше ніж 140 університетів та коледжів світу. З цією програмою можна опанувати майже будь-що: від програмування до мистецтва фотографії та музики.

Щороку батьки витрачають на електроніку школярам в середньому по $200. Адже для більшості учнів смартфони є зручним інструментом для доступу до додаткових матеріалів під час занять.

З 4G буде швидше

Для якісної та стабільної роботи додатків у смартфоні необхідно мати швидкий мобільний інтернет. Перейшовши на 4G, школяр отримає у своєму телефоні таку швидкість передачі даних, як через дротовий інтернет, але при цьому буде всюди з ним.

А щоб не турбуватися про трафік, для школярів найкраще підійде молодіжний тариф Vodafone – Joice з безлімітним трафіком для топових мультимедійних майданчиків і сервісів, 6 Гб і 600 хвилин для дзвінків по Україні і в Польщі за 100 грн — повна свобода вибору.

Безлімітний трафік:
  • Відео: YouTube, Netflix, Vodafone TV, MEGOGO;
  • Музика та книги: Apple Music, Tik Tok, YouTube Music, Vodafone Music, Vodafone Bools, SoundCloud, Shazam, Deezer;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam;
  • Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, twitter, Telegram, Viber, Snapchat, Skype.

Якщо ви ще не перейшли на 4G, перевірте готовність свого смартфона та SIM-картки. Для цього надішліть USSD-запит на номер *222#. В SMS надійде інформація з результатом перевірки. Замінити SIM-карту можна самостійно, придбавши в будь-якому салоні Vodafone спеціальний пакет. А підібрати модель смартфона з 4G і отримати при цьому бонус допоможе інтернет-магазин Vodafone.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter