Як відновити видалені або втрачені фотографії на Android

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Як відновити видалені або втрачені фотографії на Android

Серед тисяч фотографій у пам’яті сучасного смартфона легко помилитися і видалити ту, що необхідно було залишити. Android не має засобів для відновлення файлів, особливо фотографій. Деякі фотогалереї, наприклад, «ФОТО Галерея», пропонують функцію сміттєвого кошика – папки, куди переміщуються видалені зображення, і звідки їх легко повернути назад. Тим, хто не користується подібними галереями, доведеться залучити додатки для відновлення видалених фотографій.

Серед таких утиліт для відновлення – DiskDigger photo recovery. Ця програма повертає втрачені фото з карти пам’яті або внутрішньої пам’яті. Для своєї роботи додаток не вимагає прав рут-доступу, однак це суттєво обмежує можливості для відновлення. Додаток не зможе шукати сліди файлів по всій пам’яті пристрою і буде змушений обмежитися пошуком у кеші і мініатюрах. Також без рут-доступу неможливо відновлювати відеофайли.

Для найкращих результатів відновлення необхідно скористатися DiskDigger максимально швидко.

Тому для найкращих результатів відновлення необхідно скористатися DiskDigger максимально швидко. Адже Android «живе» власним життям і постійно зчитує й записує дані у флеш-пам’ять. Так операційна система може випадково записати нові дані поверх видаленої фотографії.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter