Більшість американців обирають дешевші за $1000 смартфони

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Згідно з даними дослідження компанії NPD, лише 10% населення США купує смартфони, дорожчі за $1000. Отже, такі флагмани, як, наприклад, iPhone 11 Pro чи Samsung Galaxy Note 10 залишаються поза увагою левової частки найбагатшої у світі країни, хоча розробники вкладають чималі кошти у їх просування.

Запуск мереж мобільного зв’язку п’ятого покоління у США може змінити цю ситуацію. Спочатку цей стандарт підтримуватимуть в основному флагманські продукти, тож тим, хто хоче користуватися найсучаснішим зв’язком, доведеться витратитися. Водночас анонсовано багато китайських смартфонів із підтримкою 5G, цінова політика яких коливається у межах $1000. А це означає, що частина абонентів може надати перевагу саме їм.

У дослідженні також йдеться, що мешканці великих міст частіше купують смартфони дорожчі за $1000. Мешканці Нью-Йорка у середньому отримують значно більше, ніж жителі провінції, тож відповідно можуть собі дозволити і більші витрати. Також серед можливих причин такої розбіжності — наявність у великих містах медіаресурсів, що більш детально висвітлюють саме верхній сегмент ринку мобільних телефонів.

Мобільні мережі п’ятого покоління доступні вже у багатьох містах Сполучених Штатів Америки. Так, компанія Verizon має таке покриття у 30 містах США. Хоча варто зауважити, що якість цього покриття далека від ідеальної і зазвичай воно доступне не всюди.