Майбутнє за 5G – ця технологія до 2025 року охопить майже половину підключень

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Майбутнє за 5G – ця технологія до 2025 року охопить майже половину підключень

У світі поступово розгортається п’яте покоління мобільного зв’язку. Керівна організація мобільного зв’язку GSMA стверджує, що найуспішнішим впровадженням цієї технології стане Північна Америка. За прогнозами цієї компанії, 5G у США та Канаді до 2025 року згенерує найбільше коштів.

До 2025 року згідно з даними GSMA майже половина усіх стільникових підключень припадатиме на 5G. На сьогодні ця технологія має приблизно однаковий рівень покриття в США, країнах Азії та Європи, але не виключено, що через рік ситуація може різко змінитися. Незважаючи на те, що Китай та Південна Корея усіляко підтримують розгортання 5G, ініціативу у 2022 році можуть перехопити США та Канада.

Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Сьогодні мережа Vodafone доступна 62% українців. Оператор продовжує активне будівництво.
У Північній Америці, як випливає з прогнозу експертів, споживачі віддають перевагу мобільним сервісам і готові оплачувати ці послуги. А це, своєю чергою, стимулюватиме операторів інвестувати в інфраструктуру 5G. Населення США та Канади уже зараз переходить на дорожчі тарифні плани, що надають збільшені пакети трафіку.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter