5 способів зробити новорічний подарунок за допомогою смартфона

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

5 способів зробити новорічний подарунок за допомогою смартфона

У вас бракує часу на пошуки новорічних подарунків? Не переймайтеся – смартфон допоможе обрати, придбати та отримати чи надіслати подарунки. З придбанням подарунків у переддень Нового року ой як непросто. Магазини переповнені заклопотаними людьми, кур’єрські служби перевантажені. Та вихід є, адже можна зробити електронний подарунок. А для цього потрібен лише смартфон і підключення до мобільного інтернету. 

dialogue vodafone

Сертифікат з подарунком мрії

Майже кожен заклад обслуговування надає свої послуги разом із подарунковим сертифікатом. А можливості подарункових сертифікатів майже необмежені. Наприклад, поціновувача азіатської культури можна відправити на тайський масаж, шанувальницю спа-процедур – на обгортання шоколадом, а любителя детективів – на квест у зачиненій кімнаті. З каталогами сертифікатів можна ознайомитися на агрегаторах radost.ua, www.emozzi.com.ua

Квитки

Ви маєте чудову можливість запросити друга або подарувати квиток на перегляд нового фільму, театральної вистави, виставку або будь-яку іншу культурну подію. Такі сервіси, як events.tickets.ua, karabas.com, gastroli.ua, kasa.in.ua допоможуть придбати квиток.

Ігри, додатки та утиліти

Смартфон без сторонніх програм сьогодні не дуже підходить навіть під час спілкування. Досить часто бажані додатки, ігри та утиліти відсутні в безкоштовній версії. Чудовий варіант «покласти під ялинку» близькій людині програму для смартфона, про яку вона давно мріє. Магазини App Store для iOS та Google Play для Android оснащені подарунковими функціями, тобто можуть відправляти посилання на завантаження електронною поштою. 

Телебачення, яке завжди поруч

Цього нового року також можна подарувати електронний телевізор. Тобто не фізичний пристрій, а майже весь контент у ньому. До того ж, дивитися його можна буде скрізь. Це послуга мобільного телебачення Vodafone TV, яка пропонує понад 3 000 фільмів і серіалів, улюблені телепередачі, спортивні матчі, новини, музику та багато-багато іншого. Для перегляду підходить будь-який гаджет із виходом в інтернет. Додаток Vodafone TV можна безкоштовно завантажити в магазинах Google Play для Android та App Store для iOS. А замовити послугу можна через магазин shop.vodafone.ua

Книги та журнали

Смартфон, безумовно, допоможе отримати багато корисної інформації, наприклад, на тему влучних порад стосовно домашнього ремонту тощо. Можна також разом із улюбленими героями поринути у захоплюючий світ пригод. Для цього достатньо обрати як подарунок передплату на журнал або презентувати книгу. Замовити цифровий доступ до журналів можна, наприклад, на сайті journals.ua, а книги у цифровому форматі можна отримати через сервіси www.bookclub.ua; bookland.net.ua; books.vodafone.ua. Останній зручний тим, що дозволяє читати на будь-якому пристрої з доступом до інтернету, а також має офлайновий режим. Підключитися до нього можна через магазин shop.vodafone.ua

Клієнти Vodafone також можуть замовити подарунки за рахунок накопичених бонусів мобільного зв’язку.
Для цього є програма Vodafone Bonus, що пропонує подарункові сертифікати, передплату на журнали, книги. За допомогою цієї програми можна навіть заправити автомобіль, отримати знижки в магазинах і ресторанах.

Детально на сайті
bonus.vodafone.ua

Як оперативно здійснити оплату 

Швидко та зручно оплатити більшість запропонованих подарунків допоможе система Vodafone Pay – її офіційний додаток можна скачати в Google Play та App Store. Цей платіжний сервіс дозволяє провадити оплату різних товарів і послуг зі смартфона. Тут доступно понад 300 опцій, включно з грошовими переказами з картки на картку чи з картки на мобільний, а також розрахунками в онлайн-магазинах. Сплачувати у Vodafone Pay можна як з банківського рахунку через картку, так і з балансу мобільного. Vodafone Pay зручний також тим, що має окрему опцію мобільних подарунків, з якою можна відправити квіти, квитки на концерт, у театр або кіно, сертифікати на курси англійської мови і навіть відпочинок у заміській резиденції.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter