За півроку Vodafone збільшив покриття 4G мережі майже в 4 рази

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

За півроку Vodafone збільшив покриття 4G мережі майже в 4 рази

В 2019 році кількість населених пунктів України, охоплених 4G, збільшилась майже в 4 рази. Сьогодні мережа Vodafone доступна 62% українців, які проживають у більш ніж 4000 міст та селищ. Інвестиції компанії в розвиток інфраструктури з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету станом на 1 квартал 2019 склали 22,5 млрд грн.

Компанія інвестує не тільки в розвиток покриття, а й в ємність та надійність мережі. Це гарантує безперебійну роботу послуг навіть в умовах зростання трафіку. Так, середнє споживання за мобільного інтернету за рік збільшилось вдвічі. 4G-клієнт Vodafone в середньому використовує 7,7 ГБ трафіку на місяць.

Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво. Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Докладніше – на http://4g.vodafone.ua.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter