Vodafone розширив мережу – ще 150 тисяч українців можуть користуватись 4G

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone розширив мережу – ще 150 тисяч українців можуть користуватись 4G

Vodafone розширив 4G мережу в Україні, забезпечивши доступ до швидкісного мобільного інтернету для більш ніж 150 тисяч жителів України. 4G покриття з’явилося в Конотопі Сумської області, Кобеляках і Опішні Полтавської області, Сновську Чернігівської області, Дніпрорудному Запорізької області, Струмівці Волинської області, Щасливому та Великій Мотовилівці Київської області, а також у Бобринці Кіровоградської області.

На сьогоднішній день більше 20 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter