Vodafone SuperNet: 4G, безліміти та Imagine Dragons

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone SuperNet: 4G, безліміти та Imagine Dragons

Vodafone Україна пропонує своїм клієнтам провести супер-літо: із запуском широкого покриття 4G українським абонентам стали доступні нові тарифи Vodafone SuperNet. Тарифи включають великий обсяг мобільного інтернету – від 4 ГБ і аж до безліміту – безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, безлімітний YouTube, а також можливість потрапити на концерт всесвітньо відомих Imagine Dragons. Нові 4G тарифи можна купити у всіх точках продажів від 2 липня 2018 року.

З нагоди запуску 4G в діапазоні 1,8 ГГц при підключенні нових тарифів усі клієнти гарантовано отримають 4 ГБ у подарунок, а також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ, власники яких будуть визначатися випадковим чином щотижня з 16 липня по 28 серпня на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Клієнти Vodafone SuperNet зможуть потрапити на концерт Imagine Dragons

Всім, хто купить стартовий пакет із тарифами Vodafone SuperNet, Vodafone дарує можливість виграти квиток на концерт світових рок-зірок Imagine Dragons. Концерт, який буде першим у Києві, відбудеться 31 серпня на НСК «Олімпійський». Щасливих власників квитків будуть визначати щотижня з 16 липня по 28 серпня, розіграш буде проводитись на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Умови тарифів

У лінійці Vodafone SuperNet три тарифи: Vodafone SuperNet Start вартістю 65 грн, Vodafone SuperNet Pro вартістю 85 грн і Vodafone SuperNet UNLIM вартістю 115 грн. Тарифи включають відповідно 4 ГБ/8ГБ/безліміт для мобільного інтернету, 65/100/150 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, а також, в залежності від обраного тарифу безлімітний YouTube. Всі тарифи лінійки включають безлімітне спілкування всередині мережі та 30 хвилин для дзвінків за кордон, в 62 країни світу.

Online Pass, Video Pass, Insta Pass

Із запуском нових тарифів клієнтам Vodafone стали доступні своєрідні «абонементи» для безлімітного використання послуг: Online Pass, Video Pass та Insta Pass.

Online Pass уже включений в усі тарифи лінійки та пропонує безлімітне спілкування у всіх популярних месенджерах та соціальних мережах: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Facebook Messenger, Twitte, LinkedIn, Pinterest та SnapChat. Online Pass доступний клієнтам усіх тарифів лінійки.

Video Pass дозволяє безлімітно дивитися і завантажувати відео на YouTube. Video Pass включений у тарифи SuperNet Pro і SuperNet UNLIM на постійній основі, а також доступний усім новим клієнтам SuperNet Start протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу.

Insta Pass уможливлює безлімітне спілкування в соціальній мережі Instagram. Insta Pass доступний усім новим клієнтам SuperNet Pro протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter