Vodafone починає продаж 4G-роутерів з кешбеком

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Vodafone починає продаж 4G-роутерів з кешбеком

Vodafone Україна оголошує про старт продажу домашніх 4G Wi-Fi роутерів, значну частину вартості яких клієнти можуть повернути собі назад на рахунок.
Акційний 4G-роутер Huawei B315s-22 працює в телеком-мережах Vodafone Україна усіх трьох поколінь і роздає 4G-інтернет через Wi-Fi в діапазоні 2,4 ГГц (версія протоколу – 802.11b/g/n). Живлення здійснюється від електромережі. Високошвидкісний 4G і універсальність пристрою дозволяє йому стати хорошою альтернативою домашнього інтернету, особливо в тих регіонах, де важко з його підключенням.
Ціна комплекту для користувача, в який входить роутер Huawei B315s-22, стартовий пакет з тарифом Vodafone Device M і ваучер поповнення на 50 грн., становить 2899 грн. При цьому 400 грн. (кешбек) клієнт може повернути собі на мобільний рахунок після покупки. Щоб отримати кешбек, абоненту необхідно активувати номер зі стартового пакета, поповнити його на 50 грн. і перейти в тариф Vodafone Device L. Після чого йому буде нараховано кешбек 400 грн. (протягом 48 годин).
Придбати акційний роутер і скористатися акцією можна до 31 січня 2019 року включно. Акція діє в 50 магазинах Vodafone Retail в містах Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Чернігів. Деталі акції та адреси магазинів доступні за посиланням.
Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter