21 червня В Амстердамі за підтримки Vodafone відбудеться благодійний концерт Embrace Ukraine – #StrivingTogether

В Амстердамі 21 червня відбудеться благодійний концерт-марафон під гаслом Embrace Ukraine –#StrivingTogether за участю українських та європейських зірок, громадських активістів та діячів культури.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

За більш ніж 100 днів військового вторгнення Україна стала центром Європи і серця людей у всьому світі набули жовто-блакитного відтінку. Світ підтримує Україну і Україна потребує підтримки, адже серця українців б’ються в єдиному ритмі взаємопідтримки та опору, щоб зберегти свою землю та культуру. 21 червня цей ритм відчують у європейських країнах завдяки марафону Embrace Ukraine – Обійми Україну.

Подія відбудеться за спонсорською підтримкою компанії Vodafone, організатори – 1+1 Media, Atlas, підтримав подію футбольний клуб Динамо. Мета концерту-марафону – зібрати кошти для придбання хірургічних рентгенів С-арка. Лікарі використовують їх під час вилучення уламків або фіксації кісток у постраждалих від бойових дій українців.

Vodafone, бренд з європейськими цінностями, допомагає цьому концерту відбутись, поєднуючи мільйони людей в Україні та за кордоном, яких розділила війна. Саме тому, всі абоненти оператора, мають можливість безкоштовно користуватись послугою «Доступний Роумінг» від Vodafone, яка діє у 32 країнах світу, а це 10 ГБ інтернету, 100 СМС та 300 хвилин для вільного спілкування з близькими та рідними. Окрім цього, оператор сьогодні не тільки дозволяє тримати зв’язок із життям в Україні, але й допомагає європейцям на відстані тисяч кілометрів підтримати Україну конкретними справами.

Благодійний марафон Embrace Ukraine відбудеться  21 червня о 20 годині вечора (СЕТ, 21:00 за Києвом). Мітинг з нагоди телемарафону буде проходити на Музейній площі в Амстердамі. Транслюватимуть подію в Україні: 1+1, УНІАН, без плати за трафік у застосунку Vodafone TV, ICTV, Україна, Інтер, Рада, UA:Перший, а також телеканали ТЕТ, 2+2, регіональні канали Суспільного мовника та інші.

Під час марафону глядачі заходу зможуть переказувати пожертви за допомогою міжнародної платформи для збору коштів u24.gov.ua.

Україну представлятимуть: Kalush Orchestra, Jamala, Go_A, Руслана, Вєрка Сердючка та ін. До них доєднаються відомі європейські виконавці: Netta, Loreen, Emmelie De Forest, S10, Malik Harris, Blind Cannel та ін.