Серед найбільших вендорів лише компанія Samsung знизила ціни на смартфони

У другому кварталі поточного року Samsung Electronics посіла п’яте місце за середньою ціною своїх телефонів. Торік компанія займала позицію на три сходинки вище. Samsung стала єдиним брендом із топ-7 виробників, хто знизив середню вартість своїх телефонів. На думку аналітиків, підсилює конкуренцію.

За даними аналітичної фірми Counterpoint Research, у Samsung Electronics із квітня по липень цього року знизили середню ціну смартфонів до $247, що на 8% нижче минулорічного показника.
У головного конкурента південнокорейського гіганта Apple середня вартість реалізованих смартфонів становить $724, що на 20% більше, ніж торік. Китайський бренд Oppo продає девайси в середньому за ціною $275, Huawei – $265. Samsung також дещо уступив позиції виробникові Vivo2, у якого середня ціна смартфонів складає $259.

Інший південнокорейський виробник LG Electronics посів наступну після Samsung позицію із показником $190. Ця цифра на 23% вища минулорічного показника. Xiaomi реалізовує телефони в середньому за ціною $159.

Китайські виробники, стверджують аналітики, розширюють своє портфоліо у напрямку топових моделей, що підвищує середню вартість. При цьому вони конкурують за ціновою політикою.

Samsung став єдиним брендом із топ-7 виробників, хто знизив середню вартість своїх телефонів, і це, своєю чергою, підвищує конкуренцію

Закрити