Повстання машин відкладено. Vodafone допоможе вузам підготувати спеціалістів з Інтернету речей

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin

Повстання машин відкладено. Vodafone допоможе вузам підготувати спеціалістів з Інтернету речей

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

Vodafone розпочав впровадження навчальної програми, яка допоможе створити підґрунтя для розвитку “розумного” середовища взаємопов’язаних електронних приладів, а студентам українських вузів – отримати актуальні знання та практичні навички з побудови та управління мереж інтернету речей.

Сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю з «Державним університетом телекомунікацій», згідно якого Vodafone, як світовий лідер на IoT ринку,  візьме активну участь у підготовці програми курсу, а також надасть студентам можливість долучитися до власної технічної бази, накопичених знань та досвіду.

У грудні 2018 року Vodafone Україна підключився до глобальної IoT-платформі Vodafone, світового лідера в області IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях.

Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, “розумних будинків”, моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter